Rutetabeller

Under finner du våre rutetabeller.

Rutetabell Skillegrind – Hyllbrua – Røysing – Steinkjer

SkoledagerHele året
Mandag - Fredag
Skillegrind07:15
Hyllbrua07:2510:15
Finstad07:3810:28
Støa07:4010:30
Røysing07:4510:35
Skeikorsen07:4810:38
Guldbergaunet08:0510:45
Steinkjer skysstasjon08:1010:47
AMFI10:50

Rutetabell Steinkjer – Røysing – Hyllbrua – Skillegrind

SkoledagerHele året
Mandag - Fredag
AMFI13:55
Steinkjer skysstasjon15:2514:00
Guldbergaunet15:4014:10
Fagerheim15:4214:12
Skeikorsen15:5014:17
Røysing15:5514:22
Støa16:0014:25
Finstad16:0314:28
Vålen16:1014:40
Hyllbrua16:1214:45
Skillegrind16:22

Rutetabell Steinkjer – Sørlia – Mære – Steinkjer

SkoledgrSkoledgrSkoledgrSkoledgr
Guldbergaunet14:1008:0515:40
Hint, Ogndalsveien14:1108:0615:41
AMFI
Steinkjer skysstasjon14:1308:1015:45
Mære landbruksskole08:25
Mære landbruksskole15:05
Sørlia15:50
Mære (COOP extra)07:3514:2516:00
Prestgårdskogen07:3814:28
Kringla07:4114:31
Sørlia07:4814:40
07:50
Hint, Ogndalsveien07:5815:18
Guldbergaunet08:0515:25
Steinkjer skysstasjon14:50